Kapat

McDonald’s’tan 2 Kişilik Fırsat Menüsü

Kampanya kuponu, 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Migros mağazalarından ve sanalmarket.com.tr’den 2 TL karşılığında satılacaktır. Fırsat kuponu 31 Mart 2021 tarihine kadar havalimanı haricindeki tüm McDonald’s restoranlarında ve paket servis kanallarında kullanılabilir. (Paket siparişte, sadece çağrı merkezi, mobil uygulama ve mcdonalds.com.tr’den verilen siparişlerde geçerlidir.)

Kampanyaya katılan restoranları mcdonalds.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Tek kullanımlık fırsat kuponu ile, kampanyaya dahil olan McDonald’s restoranlarından 1 adet McChicken+ 1 adet Double Köfteburger+ 1 adet Süper Boy Patates+ 2 adet Orta Boy İçecek ve 1 adet 4'lü Çıtır Soğan Halkası 50,99 TL yerine, indirimli olarak 29.99 TL’ye satın alınabilir. Kampanyaya dahil Migros mağazaları kasalarından 2.fiş olarak basılan kupon ve sanalmarket.com.tr’den yapılacak alışverişlerde teslimat formunun altında yer alan kupon üzerindeki kod McDonald’s restoran görevlisine iletilmelidir. Paket sipariş kanalları üzerinden verilecek siparişlerde ise, yukarıda belirtilen menü 39,99 TL’ye indirimli olarak sunulacaktır.

Kampanyadan paket sipariş olarak faydalanmak için, 444 62 62’yi arayabilir, mcdonalds.com.tr  ya da mobil uygulama üzerinden sipariş verebilirsiniz. Telefonla verilen siparişlerde, indirim kodunun çağrı merkezi yetikilisine  iletilmesi gerekmektedir. Mobil uygulama ve mcdonalds.com.tr üzerinden verilen siparişlerde ise kampanya kodu ‘’kampanya kodu’’ bölümüne girilmelidir. Paket sipariş hizmet alanı sınırlıdır. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Fırsat kuponları Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir. Fırsat kuponunun kaybolmasından McDonald’s / Migros T.A.Ş sorumlu tutulamaz. McDonald’s/ Migros T.A.Ş’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Kampanyaya katılan restoranlar için tıklayınız.