Kapat

McDonald's'ta Kariyer | McDonald's

McDonald's'ta Kariyer | McDonald's

Dünyanın bir numaralı Franchising Ailesi’ne katılıp başarı öykünüze başlayabilirsiniz.

KARİYER BASAMAKLARI

Size, gelişiminize ve katkılarınıza değer veriyoruz. İster ev hanımı, ister öğrenci, isterseniz de emekli olun; siz de McDonald’s ailesinde kendinize uygun bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

İster ev hanımı, ister öğrenci, istersen de emekli ol;
sen de McDonald’s'ta kendine uygun bir iş fırsatı yakalayabilirsin.
Restoranlarımızda çalışmak için hemen başvur.

BAŞVURU

CYO PROGRAMI

Henüz öğrenciysen ve staj tecrübesinin senin için önemli olduğunu düşünüyorsan; seni Chief Young Officer (CYO) staj programımız bekliyoruz. CYO programı gerçek iş deneyimine dayanan yapılandırılmış bir staj programıdır.

ŞEYDA - VARDİYA MÜDÜRÜ

Gün içerisinde bir çok insanla iletişim halinde olmak, onlarla tanışmak ve hikayelerini dinlemek bana mutluluk veriyor. Çocuklara verilen küçük bir oyuncak ve büyüklerle yapılan ufak sohbetler ile buranın bir restorandan daha fazlası olduğunu anlıyorum.

ERDAL - ALO SERVİS KURYE

İş arama sürecinde çaldığım kapılardan umudumu kesmek üzereyken McDonald’s’ın kapısı bana sonuna kadar açıldı ve ben içerideki dünyaya hızla giriş yaptım.Karanlığın içindeki bir ısık gibi umudun ve kabul görmenin bir sembolüdür McDonald’s benim için. Insanlara şiparişlerini servis ederken de bu duyarlılığı hizmetime yansıtmaya özen gösteriyorum.

DOĞUKAN - EKİP ÜYESİ

Sosyalliği ve sohbet etmeyi çok seviyorum, bu sayede yeni arkadaşlar edinerek sabit misafirler kazandım. Müdavimlerimizin ne istediklerini daha onlar söylemeden tahmin edebiliyor ve önceden hazırlıyorum. Bana bu iletişim ortamını sunduğu için McDonald’s’a teşekkür ederim.

Ekip üyesinden üst düzey yöneticiliğe kadar; her aşamada çalışanlarımızın gelişimine önem veriyoruz. Çalışanlarımızınn performanslarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak eğtimlerimizi planlıyor; yetkinlik bazlı sınıf içi ve mesleki eğitimlerle çalışanlarımızın sürekli gelişimini hedefliyoruz.

MCDONALD'S LİDERLİK AKADEMİSİ

McDonald’s’ın İnsan sözü “Size, gelişiminize ve katkılarınıza değer veriyoruz” ‘dur.
McDonald’s işe başladığı ilk günden itibaren tüm çalışanları için düzenli olarak eğitim planları hazırlar ve takip eder. McDonald’s’ta tanımlanmış her çalışan pozisyonuna uygun kişisel ve teknik eğitimleri kapsayacak şekilde çalışma kitapları ve eğitim programları ve sınıf eğitimleri mevcuttur. Bir çalışanımız işe başladığı ilk günden itibaren restoran müdürü olana kadar geçen sürede ortalama 485 saat eğitim almaktadır.

Restoranın başlangıç pozisyonudur. Part-time ve full-time çalışma olanağı sağlar.

Ekibin lideridir. Restorana yeni başlayan ekip üyelerini eğitir.

Restoranın çeşitli bölümlerinden sorumlu müdürdür.

Vardiya yönetiminden sorumlu kişidir.

Restoran sistemlerinin yönetiminde sorumluluk alır.

Restoran müdürünün sağ kolu ve yedeğidir. Restoran sitemlerinin yönetilmesinde Restoran Müdürüne destek olur.

Restoranın tüm operasyonel süreçleri, standartları ve hedeflerinden sorumlu kişidir. Restoranın her bölümünde görev yapmış, deneyimlerini liderlik becerileriyle birleştiren, çalışanlarını motive eden ve yönlendiren kişidir.

Bölgesi dahilindeki restoranların tümünden sorumlu kişidir.

Bu pozisyonlar dışında restoranlarımızda McDonald's Sipariş Sürücüsü ve
Müşteri Deneyimi Yöneticisi olarak çalışma fırsatı bulabilirsiniz.