Kapat

McDONALD’S’TA HAYAT

McDONALD’S’TA HAYAT

Dünyanın bir numaralı Franchising Ailesi’ne katılıp
başarı öykünüze başlayabilirsiniz.

KARİYER BASAMAKLARINI TIRMANMAYA HAZIR MISIN?

İster ev hanımı, ister öğrenci, istersen de emekli ol;
sen de McDonald’s'ta kendine uygun bir iş fırsatı yakalayabilirsin.
Restoranlarımızda çalışmak için hemen başvur.

BAŞVURU

McDonald’s olarak her zaman bir iş yerinden fazlasını vadediyoruz. Restoran ve ofislerimizde yarattığımız aile ortamının eğlenceli bir çalışma ortamı yaratmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. McDonald’s ailesinin her bir bireyi, sosyal yaşamına uygun bir şekilde belirlenen çalışma saatleri sayesinde ailelerine, eğitimlerine ve sosyal aktivitelere rahatlıkla vakit ayırabilir.

Çalışanlarımızın kariyerler bizim için büyük önem taşıyor. McDonald’s bünyesinde bulundukları süre zarfında mesleki anlamda verdiğimiz eğitimlerle kariyer planlamalarına katkıda bulunurken, kişisel anlamda sürekli ilerleme imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de McDonald’s çalışanları öncelikle çalışkanlık, beceriklilik ve takım çalışmasına istekli olmak gibi kriterlere göre seçilir. Ancak bunların ötesinde, her çalışanın McDonald’s değerlerini anlaması ve bu değerlere inanması gerekir.

McDONALDS'TA SÜRÜCÜ OLMAK

Değerli Sürücüler, McDonald’s çalışma prensiplerine ilişkin hazırlanmış olan video’yu, paylaşmış olduğumuz linkten izleyebilirsiniz.

Video'yu izlemek için tıklayınız.

SAYILARLA McDONALD'S

5000+ Çalışan

Binlerce insan mutluluğunuz için çalışıyor.

%25 Kadın Çalışan

Çalışanlarımızın %25’i kadınlardan oluşuyor.

%30 Kadın Yönetici

Yönetim kadromuzda %30 oranında kadın çalışıyor.

485 Saat Eğitim

İlk günden restoran müdürlüğüne kadar 485 saat eğitim veriyoruz.

16-57 Yaş Aralığı

16’sından 57’sine kadar her yaştan çalışanlarımız ile birlikte üretiyoruz.

 

* Yukarıdaki veriler, 2018 yılı itibariyledir.

DEĞERLERİMİZ

TEVAZU SAHİBİYİZ

Ben değil biz diyebilen lider bir takımız. Takımımıza örnek olur, deneyimlere değer verir, çok sesliliğe inanırız. Adil olmak karakterimizde vardır. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için her zaman ulaşılabilir olur ve onlarla açık, etkin ve samimi iletişim kurarız. Her birimiz, kırılmaz bir zincirin parçaları olduğumuzun farkındayız.

TUTUMLUYUZ

Aldığımız tüm kararlarda, maliyetleri ve verimliliği göz önünde bulundururuz. Zamanımızı, enerjimizi, imkanlarımızı en etkin şekilde kullanırız. Sonuçları analiz eder, işimizi yenilikçi çözümlerle iyileştiren değişiklikler yapar, kaynak yaratırız. Biz sadece rakamların değil, fark yaratmanın da peşinden koşarız.

TUTKULUYUZ

Markamıza duyduğumuz aşk ile işimizi tutkuyla yaparız. Müşterilerimizin hayatına anlam katmak, onlar için değer yaratmak en büyük tutkumuzdur. Zorluklardan yılmayız, her zaman bir çıkış yolu buluruz. Değişime ve yeniliğe liderlik ederiz. Her yeni güne daha iyisini yapmak için uyanırız.

TETİKTEYİZ

Var olanla yetinmeyiz, işimizin dışındaki dünyayı da merak eder, farklı açılardan bakarız. Gelişim fırsatlarını yakalar ve paylaşırız. Değişime karşı esneğiz. B planımız her zaman hazırdır. Gözü açık, planlı ama hızlı hareket ederiz. Hata yapmaktan korkmadan cesurca aksiyon alırız. Kendimizi ve işimizi geliştirerek mükemmele ulaşırız.

TAKINTILIYIZ

İçimizdeki durdurulamaz müşteri odaklılık, işimizi hep daha iyi yapma isteği en büyük takıntımızdır. Mükemmeliyetçilik DNA’mızda vardır. Odağımız, her işi başarıyla sonuçlandırmak, hedefimiz bu başarıyı sürdürülebilir kılmaktır. Bizi biz yapan iş bitirici ruhumuzdur. İşin başından sonuna aynı azim ile çalışırız.

AİLECE MCDONALD'S

Her yıl Ailece McDonald’s günü ile çalışanlarımızın ailelerini restoranlarımızda ağırlıyor, onlarla tanışıyoruz. Çocuklarının nasıl bir işyerinde görev yaptıklarınızı anlatarak onları da bu heyecana ortak ediyoruz.

MCDONALD'S'TA HANIMELİ

Kadın çalışanlarımızın restoranlarımızdaki verimliliği arttırdığını ve çalışma ortamının gelişimine katkı sağladığına inanıyoruz. Bu nedenle kadın çalışanlarımıza esnek çalışma imkanları sunarak işgücüne katılımlarını destekliyoruz.