Kapat

Katılım Koşulları | McDonald’s

Katılım Koşulları | McDonald’s

KATILIM KOŞULLARI:

1. Bu kampanya Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 27.05.2021 tarihli ve E-24951361-255.05.02-3806 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

2. 09.06.2021(saat:16:01)-11.06.2021(saat.20:00) tarihleri arasında Türkiye genelinde Twitter hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak, @McDonald’sTR hesabını takip edip, sayfada paylaşılacak olan tweet’i alıntılayarak maç izlerken mutlaka yanımda olmalı dediği şeyi nedeniyle yazanlar yarışmaya katılacaklardır.

3. Paylaşımlar; yaratıcılık, farklılık, konuya uygunluk kriterlerine göre McDonald’s jürisi tarafından değerlendirilecek ve seçilen 10 kişiye Milli Takım forması ve 100 kişiye McDonald’s Milli Burger Menü hediye edilecektir.

 

4. Kazanan kullanıcılar 14.06.2021 tarihinde @McDonald’sTR Twitter hesabında yayınlanan kampanya post’unun yorumlarında açıklanacaktır. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.

 

5. Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.

 

6. İkramiye kazanan katılımcılar, isimlerinin @McDonald’sTR hesabında açıklanmasını kabul etmiş sayılır.

 

7. Kampanya sonunda kazanan kişiler ile DM (Direct Message) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. sorumlu değildir.

 

8. Kampanyaya Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 

9. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

 

10. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

 

11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 

12. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

 

13. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

14. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

15. Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

16. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. sorumlu değildir.

17. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

18. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

19. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır. Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

20. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.