Tüm Ürünleri Göster
Geri dön
McDonald’s’tan Uzaya Mesaj

McDonald’s’tan Uzaya Mesaj

McDonald’s’tan uzaya mesaj

 ‘Bu Fiyatlar Galakside Yok’ diyerek Türkiye’yi ‘gitmeyen uzaylı’ ve onu evinde misafir eden Binnur Kaya ile tanıştıran McDonald’s, kampanyayı uzayda duymayan kimse kalmasın diye, mesajını uzaya sinyal olarak gönderdi.

‘Bu Fiyatlar Galakside Yok’ kampanyasıyla Big Mac Menü fiyatının 11.95 TL’e indiğini gören ve gitmekten vazgeçen uzaylı McDonald’s’a ilham kaynağı oldu.

McDonald’s, kampanyayı duymayan kalmasın diye harekete geçerek dünyada uzaya mesaj gönderebilen birkaç şirketten biri olan Talk2ET aracılığıyla mesajını uzaya yolladı. McDonald’s Genel Müdürü Oğuz Uçanlar’a gönderilen sertifikada ise McDonald’s’ın mesajının evrende sonsuza kadar kalacağı belirtildi.

McDonald’s’ın uzaya gönderdiği mesaj ise şöyle:

“Merhaba Uzaylılar biz dostuz. Size güzel bir haber getirdik. Big Mac’in fiyatı artık 11,95 TL.Yıllardır gezegenimize gelip gidiyorsunuz. Öyle aç aç gitmeyin, yol uzun… Başka galakside böyle fırsat bulamazsınız. Mutlaka bekleriz.

NOT: Kampanya sadece Dünya üzerinde 26-45 doğu boylamları ve 36-42 kuzey koordinatları arasında katılan restoranlarda geçerlidir.”

Evine dönmeyen uzaylı ve onu misafir eden ailenin eğlenceli hikayesini konu olan kampanya kapsamında ise, McChicken Menü 9.95 TL’den, Double Köfteburger Menü ise 10.95 TL’den satılıyor.