Geri Dön

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Tüm Ürünleri Göster
Lojistik

Lojistik | Gıda Güvenliği

Sektörlerinin lider firmalarında, yüksek kaliteli ve gıda güvenliği temin edilerek üretilen ürünlerin doğru şekilde depolanmaları ve restoranlara doğru şekilde sevkedilmeleri de tarladan tepsiye kadar olan bu serüvenin en önemli bir aşamasını oluşturuyor.

Sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada lider ve uzman olan HAVI Lojistik, üreticiden ürünlerin teslim alınması, depolanması ve restoranlara sevkiyatı sırasında kullandığı depolama, sevkiyat, takip ve lojistik yönetim sistemleri ile ürünlerin en doğru şekilde restoranlara teslim edilmesini sağlıyor. 

HACCP sistemini kullanmaya başlayan ilk lojistik şirketi olan HAVI soğuk zincirin kırılmaması için sevkiyatın her aşamasında ürünlerin  sıcaklıklarını, GPS sistemi kullanarak ajan termometreler ile sürekli takip  ediyor. HAVI’de, hatayı minimuma indirmek üzere geliştirilen depolama, sevkiyat, takip ve lojistik yönetim sistemleri uygulanıyor.

HAVI, diğer ana gıda üreticilerimiz gibi gıda güvenliği ve uygulamaları açısından denetimler sonucu aldığı yüksek puanlarla Türkiye’de kendi alanında liderliğini koruyor.

mcdonalds.com.tr'yi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.