Geri Dön

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Tüm Ürünleri Göster

Ne Nereden Geliyor?

McDonald's, üreticilerini, faaliyet gösterdiği her ülkede o ülkenin en iyi firmaları arasından seçer. McDonald's Türkiye olarak; dünyada, ihtiyaçlarını en yüksek oranda kendi ülkesinden temin eden ülkelerden biri olmaktan gurur duymaktayız. Şu an restoranlarımızda sunulan ürünlerin ve ambalaj malzemelerinin %98'ini yerel olarak temin etmekteyiz.

Kırmızı eti Namet, Hacıince ve Pınar, beyaz eti Banvit, süt ürünlerimizi ve peynirimizi Danone, soslarımızı McCormick Kütaş, ketçap ve mayonezi Tat ve ekmeklerimizi East Balt Gıda, Milk Shake şuruplarını ve Sundae soslarını Aromsa, kızartma yağlarını Marsan sağlıyor. Fersan bizim için turşu ve salata, Ekol ve Huhtamaki karton bardak, plastik paketleme malzemelerini Sem Plastik, kağıt paketleme malzemesini Öztaş Ambalaj, karbondioksit ürünlerini Genç Karbon, pasta ve tatlı ürünlerini Pelit, Konya Şeker, Doğa ve Bolpat da patates üretiyor.

Geriye kalan %2 arasında yer alan Elmalı Pie ve çeşitlerini, sandviçlere konan hardal sosu, bazı paketleme malzemelerini ve çocuk menülerinde kullanılan oyuncakları yurtdışından getirtiyoruz.

Pie ve Donut'lar İngiltere'den, Hardal Sos Almanya'dan, paketleme malzemeleri Fransa'dan ve Uzakdoğu'da üretilen Çocuk Menüleri'nin oyuncakları Avrupa'dan sağlanmaktadır.

Kağıt Bardak Üreticisi Patates Üreticisi Sos Üreticisi Milk Shake şurup ve Sundae sos üreticisi