Geri Dön

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Tüm Ürünleri Göster

Ne Nereden Geliyor?

McDonald's, üreticilerini, faaliyet gösterdiği her ülkede o ülkenin en iyi firmaları arasından seçer. McDonald's Türkiye olarak; dünyada, ihtiyaçlarını en yüksek oranda kendi ülkesinden temin eden ülkelerden biri olmaktan gurur duymaktayız. Şu an restoranlarımızda sunulan ürünlerin ve ambalaj malzemelerinin %95'ini yerel olarak temin etmekteyiz.

Kırmızı eti Namet, Hacıince ve Pınar, beyaz eti Banvit ve Abalıoğlu, süt ürünlerimizi ve peynirimizi Gönenli süt , soslarımızı McCormick Kütaş, ketçap ve mayonezi Tat, ekmeklerimizi East Balt Gıda, Milk Shake şuruplarını ve Sundae soslarını Aromsa ve Agrana, kızartma yağlarını Marsan ve Cargill’den sağlıyoruz. Ekol ve Huhtamaki karton paketleme ürünlerini, Sem Plastik plastik paketleme malzemelerini, Öztaş Ambalaj kağıt paketleme malzemelerini, Genç Karbon karbondioksit ürünlerini, Pelit ,CSM ve BTA pasta ve tatlı ürünlerini tedarik ediyor. Konya Şeker ve Doğa patates , Fersan ve Etap Tarım salata üretiyor . Fersan aynı zamanda Turşu tedariği de yapıyor.

Geriye kalan %2 arasında yer alan Elmalı Pie ve çeşitlerini, sandviçlere konan hardal sosu, bazı paketleme malzemelerini ve çocuk menülerinde kullanılan oyuncakları yurtdışından getirtiyoruz.

Pie ve Donut'lar İngiltere'den, Hardal Sos Almanya'dan, paketleme malzemeleri Fransa'dan ve Uzakdoğu'da üretilen Çocuk Menüleri'nin oyuncakları Avrupa'dan sağlanmaktadır.

mcdonalds.com.tr'yi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.