Geri Dön

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Tüm Ürünleri Göster
McDonald's Üreticileri

McDonald's Üreticileri

McDonald's, faaliyet gösterdiği her ülkede üreticilerini o ülkenin en iyi firmaları arasından seçer. Ve 1954'ten bugüne uzanan deneyimini bu firmalarla paylaşarak, onlara olumlu katkı sağlamayı hedefler. McDonald's Türkiye, dünyada, ihtiyaçlarını en yüksek oranda kendi ülkesinden temin eden ülkelerden biri olmaktan gurur duymaktadır. Şu an McDonald's restoranlarında sunulan ürünlerin ve ambalaj malzemelerinin %95'i yerel olarak temin edilmektedir.

Türkiye'de McDonald's'a hamburgerlerin etini Namet, Hacıince ve Pınar Et, süt ürünlerini Sütaş, Gönenli ve SEK, soslarını, ketçapı ve mayonezi McCormick ve Tat sağlıyor. Fersan, McDonald's için turşu ve salata, Anadolu Etap salata, Ekol kağıt bardak, Konya Şeker ve Doğa ise patates üretiyor.
 
ÜRETCİLERİ, POLİTİKALARI

McDonald's'ın tüm dünyada geçerli olan üretim politikası, şu ilkelere dayanmaktadır:

  • McDonald's'ın kalite ve temizlik konusundaki standartlarını sağlayabildikleri sürece yerel üreticilerle çalışmak.
  • Üreticilerin üretimlerini geliştirmelerine katkıda bulunmak, onlara tarım ve hayvancılık konusundaki yeni prosedürleri göstermek, üretimlerini çevre ve insan sağlığına uygun olarak gerçekleştirmeleri yönünde onları izlemek.
  • Üreticilerle ilişkileri, uzun yıllar aynı amaç için birlikte çaba harcayacak şekilde kurmak ve şekillendirmek.
  • Üreticileri, McDonald's'la yürüttükleri ortak çalışmayı etkileyebilecek her türlü gelişmeyle ilgili olarak bilgilendirmek.

 

 

mcdonalds.com.tr'yi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.