Geri Dön

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Tüm Ürünleri Göster
Değerlerimiz

Değerlerimiz

“İşimizin Temelinde Misafir Memnuniyeti Yer Alır.”
Misafirlerimiz varlığımızın nedenidir. Misafirlerimizin sadakatini sağlamak ve ziyaretlerini devamlı kılmak için temiz, sıcak ve keyifli bir ortamda uygun fiyata, yüksek kalitede ürün ve üstün hizmet sağlarız. Amacımız, her zaman her bir misafirimize Kalite, Servis, Temizlik & Değer sunmaktır.
 
“Çalışanlarımıza Değer Veririz."
Çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine yönelik fırsat sağlarız. Eğitir, lider olarak yetiştirir ve başarıyı ödüllendiririz.
İnanıyoruz ki, farklı tecrübe ve geçmişe sahip, birbirine saygı ve yüksek bağlılığı olan iş ortamında çalışan iyi eğitilmiş takım üyeleri, şirketimizin başarısının devamı için esastır.
 
“McDonald’s Sistemine Güveniyoruz.”
McDonald’s sistemi çok sağlam üç temel ayak üzerine inşa edilmiştir. Bunlar; çalışanlar, işveren ve tedarikçilerdir. Aralarındaki ilişki dengesi McDonald’s sisteminin kilit noktasıdır.

“İşimizi Yaparken Etik Değerleri Göz Önünde Bulundururuz.”
McDonalds’ta işler doğrulukla, dürüstçe ve bir bütünlük içerisinde yürütülür. Tüm çalışanlar bireysel olarak bundan sorumlu ve yükümlüdür.
 
“Topluma Karşı Duyarlıyız.”
Sektörde lider olmanın getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. McDonald’s Çocuk Vakfı'na destek oluyoruz, misafirlerimizin
daha iyi bir toplum ve dünyada yaşaması için tüm kaynaklarımızı ve gücümüzü kullanıyoruz.
 
“İstikrarlı Bir Şekilde Büyüyoruz”
McDonald’s dünyanın her köşesinde istikrarlı bir şekilde varlığını sürdürüyor. Bundan dolayı her zaman misafirlerimize odaklanmalı ve sistemin sağlıklı yapısını korumalıyız.
 
“Sürekli Gelişmek için Sınırlarımızı Zorlarız”
Değişen müşteri, çalışan ve sistem ihtiyaçlarını görmeyi ve cevaplamayı amaçlayan, sürekli gelişmekte olan bir kurumuz.
Bu yüzden her zaman yenilikçi ve yaratıcıyız.

mcdonalds.com.tr'yi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.