Geri Dön

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Tüm Ürünleri Göster
Bizden Haberler

Bizden Haberler

McDonald’s Türkiye’ye Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü  
McDonald’s olarak, çalışanlarımızın bağlılığında istikrarlı gelişim gösterip son yıllarda önemli  atılım yaparak Türkiye ortalamasının üzerinde performans göstermemiz nedeni ile, insan Kaynakları ve yönetim uygulamaları danışmanlığı Aon Hewitt tarafından Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü’ne layık görülen 8 şirketten biri olduk. 
 
İnsan Kaynakları Restoran Teşvik Programı 
McDonald’s şirket restoranlarında insan kaynakları, eğitim ve personel özlükleri konularının yer aldığı bir teşvik yarışması düzenlendi. Bu kapsamda restoranlarımız ziyaret edildi. 
 
İnsandır Önceliğimiz Zirvesi  
Restoran yönetim takımı ve destek ofis çalışanlarının bir araya geldiği iletişim toplantımızı Mayıs ayında büyük bir katılımla gerçekleştirdik. En iyi Uygulama Ödülleri ve İnsan Uygulamaları Teşvik Programı Ödülleri sunuldu. En İyi Uygulama Ödüllerine hak kazanan restoran yöneticilerimiz «başarıya nasıl ulaştıklarını» sunumları ile diğer yöneticilerle paylaştı.
 
Servis Sahnemizdir Programı Ağustos ayında başladı 
Tüm restoranlarımızda ‘’Servis Sahnemizdir’’ sloganıyla eğitim ve yenilenme dönemi başlattık. Restoranlarımız  misafirlerimize daha etkili ve mükemmel servis deneyimi sunmak için müşteri odağı yaratacak çalışmalara başlıyor. Tüm Türkiye'yi dolaşarak Restoran Müdürlerine '' Servis Deneyimini Geliştirme''  eğitimleri verilmiştir. Sınıf eğitimlerinden sonra tüm restoranlarımzda aynı anda  bir yolculuğa başlandı. Saha ile ofis çalışanları arasında bağ kurmayı ve sinerjiyi arttırmak amacıyla  Ofis çalışanlarımız  ‘’ Servis Bizim de Sahnemizdir’’ dedi....ve Ofisten sahaya çıktı.
 
Eğlence İstasyonu
McDonald's'ta ürünlerin hazırlandığı her bir bölüm ''İstasyon''  olarak tanımlanmaktadır.  Buradan yola çıkarak McDonald’s, perakende sektöründe bir ilk olan restoran çalışanları için ''Eğlence İstasyonu'' motivasyon programı başlattı.
 
BÖYLE EKİP GALAKSİDE YOK!
OFİSTEN SAHAYA 
#mcdonaldsruhu
2016 yılında servis vizyonumuzu tüm şirket genelinde içselleştirmek, servis değerlerimizi pekiştirmek ve ofis ile saha arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla tüm destek ofis çalışanları restoranlarda görev yapıyor. Tüm ekip gücünü birleştiriyor; McDonald’s ruhu ile büyüyoruz.


Arşivi Göster

 

 

mcdonalds.com.tr'yi kullanarak Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.